Firma

Kompleksowa obsługa księgowa – poznaj biuro podatkowe EKSPERT z Warszawy

Biuro rachunkowe EKSPERT z siedzibami w Warszawie i Nieporęcie to zarządzany przez magister nauk ekonomicznych zespół doświadczonych księgowych oraz doradców, specjalizujący się w obsłudze kadrowo-płacowej małych i średnich firm. Nasze biuro podatkowe działa na terenie Warszawy i Nieporętu od 2005 r., ale świadczymy usługi księgowe również dla przedsiębiorców z pozostałych rejonów kraju.

Profesjonalne doradztwo rachunkoweWarszawa, Nieporęt i obszar całej Polski

Dzięki certyfikatowi Ministerstwa Finansów, zezwalającemu na usługowe prowadzenie biura księgowego, od kilkunastu lat pomagamy Klientom m.in. w prowadzeniu ewidencji KPIR. Z naszych usług korzystają różnorodne podmioty gospodarcze z Warszawy i innych rejonów Polski. Obsługujemy zarówno firmy z branży handlowej, medycznej, gastronomicznej i budowlanej, jak i administracyjnej czy oświatowej.

Tym, co wyróżnia nasze biura podatkowe w Nieporęcie i Warszawie na tle konkurencji, jest prowadzenie księgowości w wygodnej dla Klientów elektronicznej formie – na najwyższej jakości licencjonowanych programach. Poza tym charakteryzuje nas profesjonalna i kompleksowa obsługa księgowa dopasowana do indywidualnych potrzeb Kontrahentów.

Obsługa kadrowo-płacowa na najwyższym poziomie

Nasz zespół zarówno w Warszawie, jak i Nieporęcie nieustannie aktualizuje swoją wiedzę na temat nowych przepisów oraz ustaw o rachunkowości. Dzięki udziałowi w licznych kursach i szkoleniach, rzetelnie i terminowo załatwiamy dla Klientów wszelkie formalności, a po odbiór dokumentów księgowych zawsze bezpłatnie dojeżdżamy we wskazane miejsce. Dokładamy wszelkich starań, aby doradztwo podatkowe w naszym wykonaniu przebiegało na jak najwyższym poziomie.

Wybierając biuro rachunkowe Ekspert, wybierasz nie tylko komfort i oszczędność. Stawiasz również na bezpieczeństwo, którego gwarancją jest wykupione przez nas ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej wynikającej z prowadzonej działalności.

Zapraszamy do współpracy!


Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Kontakt